FILM

Teledysk ślubny

Oklaski stanisławie

Oklaski – piękna sala pod samym Tczewem. Wiedzieliśmy, że będziemy tam świętować ślub Izy i Pawła od półtora roku. Wyczekiwaliśmy bardzo tego sierpniowego dnia. Otoczenie sali jest świetne pod zdjęcia, ale żeby nie było za pięknie – trafił się nam szary, deszczowy dzień. Mimo to, fotki stamtąd z tą parą to istne perełki. 👌🏻

Teledysk ślubny

ślub w Górach

Ta para ściągnęła nas z nad morza w góry, co nas niezmiernie cieszy! Mogliśmy doświadczyć masę pozytywnej energii i luzu góralskiego wesela.

TELEDYSK ŚLUBNY

GOŚCINIEC NAD WISŁĄ

Jeśli marzą się Wam przygotowania w ogrodzie - koniecznie zobaczcie jak to wyszło u Dominiki i Adriana! Gorący dzień i ubieranie w cieniu jabłoni. Adrian wkładał garnitur, a na każdym sąsiednim podwórko kąpały się dzieci w basenach - ślub w środku lata! Potem przyjechał samochód Młodej Pary... przepiękny samochód! Elegancki ... i do środka hop schłodzona wódeczka no i bawili się swietnie jak widać.

Teledysk Ślubny

ZIELONA BRAMA | SALA SPICHLERZOWA

Z Kasią i Krzysiem spotkaliśmy się wiele razy. Zaczęło się od sesji zaręczynowej, później spotkanie w sprawie ślubu, wspólne nagrywanie podziękowań dla rodziców, a potem ślub i sesja poślubna. Czyż nie jest tego dużo? Jest, jest, ale dzięki temu najważniejszy dzień w ich życiu, staje się również ważny dla nas i możemy przeżywać go wspólnie. Już nie raz pisaliśmy, że uwielbiamy wiedzieć z kim pracujemy, więc jeśli będziemy obsługiwać Wasze wesele, wiedzcie, że nie obędzie się bez wspólnej kawki przed ślubem!

Teledysk ślubny

WESELE W PLENERZE

Sierpień, niepewna pogoda i... wesele w plenerze! Jak szaleć, to szaleć. Asi i Maćkowi wyszło to na dobre, bo mimo, że deszcz postraszył w czasie mszy, to weselne tańce na trawie udały się bezproblemowo! Nie było pięknego zachodu słońca, ale po zmierzchu zaświecił mocny, ciepłej barwy reflektor i stworzył wspaniały klimat na całą noc. Macie szanse zobaczyć jak się wyprawia takie szaleństwa w Polsce!